Apinelo Tower Rooms - Split
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
Apinelo Tower Rooms
Split Kralja Zvonimira 14 pensjonaty - domy wczasowe
Liczba pokoi
23
WiFi
Parking
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
-US
8.8/10
23
-US
Obiekt Apinelo Tower Rooms położony jest 600 metrów od wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO pałacu Dioklecjana. Oferuje on klimatyzowane pokoje oraz bezpłatne WiFi. Plaża Bačvice oddalona jest o 400 metrów.
Wszystkie pokoje w obiekcie wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji kablowej. Każdy dysponuje łazienką z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów. Dla Gości przygotowano też pościel i ręczniki.
Za dodatkową opłatą dostępne są masaże. Na miejscu znajduje się też parking, z którego można korzystać na wcześniejsze życzenie i za dodatkową opłatą.
Najbliższe lotnisko – port lotniczy Split – dzielą od obiektu 24 km. Na życzenie i za dodatkową opłatą organizowany jest transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Obiekt mieści się na 1. piętrze biurowca z windą.
Grupowe zameldowanie: 15:00.
Grupowe wymeldowanie: 11:00.
W przypadku rezerwacji grupowych podczas zameldowania może być konieczne wpłacenie depozytu na wypadek ewentualnych szkód.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój dwuosobowy typu Deluxe z 1 lub 2 łóżkami i widokiem na miasto. This twindouble room ison the 1st floor and features a flat-screen cable TV and air conditioning. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi. Ten klimatyzowany pokój z 2 łóżkami pojedynczymi dysponuje łazienką oraz telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych. Do dyspozycji Gości są 2 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw.
wycieczki rowerowedodatkowo płatne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
ogrzewanie
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
bezpłatne Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
parking
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Maseczki dla gości
transfer lotniskowy
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
parking przy ulicy
transfer
Wi-Fi
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
piesze wycieczkidodatkowo płatne
transfer (dodatkowa opłata)
dostęp za pomocą kluczy
transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
Dostęp do personelu medycznego
dostęp do Internetu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
nurkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
pokoje dla niepalących
winda
gaśnice
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne
transfer na lotniskododatkowo płatne
nurkowanie z rurkąpoza obiektemdodatkowo płatne
transfer z lotniskadodatkowo płatne
Możliwe wystawienie faktury
obsługa pokoju
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Płatności bezgotówkowe są możliwe
klimatyzacja
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości













