Villa Botanica - Pula
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
Villa Botanicadomki letniskowe i całoroczne
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
DA ES FR HR NL NO SV
DA ES FR HR NL NO SV
Obiekt Villa Botanica usytuowany jest w miejscowości Pula i oferuje wannę z hydromasażem. Goście zatrzymujący się w domu wakacyjnym mają do dyspozycji kuchnię z pełnym wyposażeniem.
W domu wakacyjnym z 4 sypialniami zapewniono klimatyzację oraz salon. Wyposażenie obejmuje też telewizor i odtwarzacz DVD. Ten 4-gwiazdkowy dom wakacyjny zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na miejscu dostępny jest też bezpłatny prywatny parking.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Villa Botanica obejmuje saunę i wannę z hydromasażem. Obiekt Villa Botanica dysponuje odkrytym basenem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Pješčana Uvala – 600 m, Amfiteatr w Puli – 6,2 km. Lotnisko Lotnisko Pula znajduje się 11 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Obiekt pobiera całą kwotę za zakwaterowanie przed przyjazdem Gości. Po dokonaniu rezerwacji Goście otrzymają od sieci potwierdzenie zawierające szczegóły dotyczące płatności. Po otrzymaniu wpłaty Goście otrzymają e-mail z adresem obiektu oraz informacją na temat miejsca odbioru kluczy.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Dom wakacyjny z 4 sypialniami. This holiday home features a private pool, hot tub and sauna. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven in the well-equipped kitchen. The holiday home also includes a barbecue. The spacious air-conditioned holiday home features a TV, a washing machine, a private entrance and a tea and coffee maker. The unit has 5 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 280 mkw.
parking
odkryty basen
parking na miejscu
bezpłatny parking
całkowity zakaz palenia
sauna
basen
bilard
Wi-Fi
klimatyzacja
centrum fitness
czujnik dymu
prywatny parking
wanna z hydromasażem / jacuzzi
meble ogrodowe
basen
sprzęt do grillowania
zwierzęta domowe są akceptowane
dostęp do Internetu
bezpłatne Wi-Fi
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie













