apartment RONDO Pula lovely and sunny - Pula
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
apartment RONDO Pula lovely and sunny
Pula 32 Ulica Bože Gumpca apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
HR
9.6/10
HR
Obiekt apartment RONDO Pula lovely and sunny oferuje balkon oraz widok na miasto. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kościół św. Eufemii w Rovinju – około 41 km. Obiekt zapewnia taras oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 1,7 km znajduje się Amfiteatr w Puli.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem, pralkę oraz kuchnię z lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: MEMO Museum – 1,7 km, Archaeological Museum of Istria – 1,8 km. Lotnisko Lotnisko Pula znajduje się 5 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 2 sypialniami. The well-equipped kitchen features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The spacious air-conditioned apartment provides a flat-screen TV with streaming services, a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as city views. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 85 mkw.
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
prywatny parking
parking
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
pokoje dla niepalących
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
dostęp do Internetu
Dostęp do personelu medycznego
meble ogrodowe
taras
winda
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
klimatyzacja
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Maseczki dla gości
pokoje rodzinne
parking w garażu
parking na miejscu
Wi-Fi
bezpłatny parking
bezpłatne Wi-Fi
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
zwierzęta domowe są akceptowane
całkowity zakaz palenia
Apteczki pierwszej pomocy są dostępne













