Apartments Belveder - Pag
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
Apartments Belveder
Pag Belveder bb apartamenty - mieszkania
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES FR HR
9.2/10
Liczba pokoi
2
WiFi
Basen
Parking
Udogodnienia
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
ES FR HR
9.2/10
Obiekt Apartments Belveder jest usytuowany 350 metrów od kamienistej plaży w mieście Pag. Oferuje on klimatyzowane apartamenty z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji Gości jest taras ze sprzętem do grillowania.
Apartamenty dysponują telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz dobrze wyposażonym aneksem kuchennym lub kuchnią. Każdy apartament obejmuje łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Z niektórych pokoi roztacza się widok na morze.
Większość apartamentów w kompleksie Belveder Apartments zapewnia umeblowany balkon. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Zaledwie 800 metrów dzieli obiekt od centrum miasta Pag, gdzie znajduje się kościół Najświętszej Maryi Panny. Znana plaża Zrće jest położona w odległości 20 km od apartamentów.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Basen: nieczynne od śr. 1 paź. 2025 do czw. 30 kwi. 2026
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią, balkonem i widokiem na morze. Ten klimatyzowany apartament oferuje balkon z widokiem na morze. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W prywatnej łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw. ;
Apartament z 1 sypialnią i tarasem z widokiem na morze. Ten klimatyzowany apartament oferuje balkon z widokiem na morze. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W prywatnej łazience znajduje się prysznic i suszarka do włosów. Do apartamentów tej kategorii nie można wstawić dodatkowych łóżek. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
Klimatyzacja
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
Część przeznaczona dla palących
Wymiana walut
Parking
Bezpłatne Wi-Fi
Codzienne sprzątaniedodatkowo płatne
Taras
Bezpłatny parking
Transfer z lotniskadodatkowo płatne
Meble ogrodowe
Transfer lotniskowy
Ogrzewanie
Zwierzęta domowe są akceptowane
Odkryty basen (czynny w sezonie)
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Zadaszony basen
Pokoje rodzinne
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Pralnia
Posiłki mogą być dostarczone do miejsca zakwaterowania gości
Całodobowa ochrona
Dostęp do Internetu
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Odkryty basen
Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji
Dostarczane posiłki są bezpiecznie zamknięte
Lokalizacja przy samej plaży
Wypożyczalnia samochodów
Dostęp za pomocą kluczy
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
Miski dla pupila
Transfer (dodatkowa opłata)
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Termometry dla gości zapewnione przez obiekt
Taras słoneczny
Usługa prasowaniadodatkowo płatne
Leżaki lub krzesełka plażowe
Plaża
Transfer na lotniskododatkowo płatne
Parking przy ulicy
Sejf
Możliwe wystawienie faktury
Pokoje dla niepalących
Ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
Basen
Prywatny parking
Transfer lotniskowy (dodatkowa opłata)
Transfer
Dostęp do personelu medycznego
W miejscach wspólnego spożywania posiłków stoliki ustawiono w odległości pozwalającej na zachowanie dystansu społecznego
Ogród
Brodzik
Parking na miejscu
Indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
Wi-Fi
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu
Udogodnienia dla niepełnosprawnych
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Dostawa artykułów spożywczychdodatkowo płatne
