Apartment Rafael - Pag
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
Apartment Rafael
Pag 4 Put Murvice apartamenty - mieszkania
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
HR
9.6/10
WiFi
Parking
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
HR
9.6/10
Obiekt Apartment Rafael położony jest w miejscowości Pag i oferuje klimatyzację, taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 300 m znajduje się Plaża Pagus.
W apartamencie z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym piekarnikiem i mikrofalówką, a także łazienkę (1) z suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Lotnisko Lotnisko Zadar znajduje się 60 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 09:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu Deluxe. This spacious apartment is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a hairdryer. The kitchen is fitted with an oven, a microwave and an electric kettle. Featuring a terrace with garden views, this apartment also offers air conditioning and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Całkowity zakaz palenia
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
Parking
Prywatny parking
Parking w garażu
Parking na miejscu
Klimatyzacja
Zwierzęta domowe są akceptowane
Bezpłatne Wi-Fi
Bezpłatny parking
Dostęp do Internetu
Ogród
