Apartments and rooms with parking space Hvar - 13161 - Hvar
Split, Dubrownik, Zadar, Pula, Makarska, Korčula, Brač, Krk, Pag
Apartments and rooms with parking space Hvar - 13161pensjonaty - domy wczasowe
Liczba pokoi
2
WiFi
Parking
Rozmawiamy
HR
2
HR
Obiekt Apartments and rooms with parking space Hvar - 13161 położony jest w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Hvar i oferuje klimatyzowane pokoje z bezpłatnym Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking. We wszystkich pokojach znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz prywatna łazienka. Obiekt jest idealnym wyborem dla niepalących. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża przy Klasztorze Franciszkanów – 400 m.
We wszystkich pokojach w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę z prysznicem. Wybrane pokoje mają również taras.
W pobliżu obiektu Apartments and rooms with parking space Hvar - 13161 znajdują się liczne atrakcje, takie jak Plaża Križna Luka, Plaża Bonj i Hvars Theatre and Arsenal. Lotnisko Lotnisko Split znajduje się 81 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój dwuosobowy z tarasem i widokiem na morze.. This air-conditioned double room includes a TV with satellite channels, a private bathroom as well as a terrace with sea views. The unit offers 1 bed. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na morze. Jest to klimatyzowany pokój dwuosobowy z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, łazienką oraz balkonem z widokiem na morze. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 19 mkw.
całkowity zakaz palenia
prywatny parking
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
bezpłatne Wi-Fi
parking
bezpłatny parking
plaża
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
parking na miejscu
klimatyzacja
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Wi-Fi
dostęp do Internetu
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie













